Hisense Ukraine – це офіційний інтернет-магазин, авторизований центр продажу кондиціонерів бренду Hisense на території України. На нашому сайті ви зможете знайти всі моделі кондиціонерів, які реалізуються в нашій країні. Представлена техніка має сертифікати якості та гарантію від виробника. Звернувшись до нас, ви отримаєте кваліфіковану консультацію та допомогу у виборі необхідного обладнання. У нас є експертиза у підборі техніки та вирішенні технічних завдань, а фахівці з монтажу мають великий досвід у сфері кліматичного обладнання.

Як ми працюємо:

ви кажете: « потрібний кондиціонер » → ми підбираємо оптимальне обладнання → у зручний час доставляємо → монтуємо та налаштовуємо → ви задоволені результатом;

Наша мета зробити так, щоб ви порекомендували нас друзям!

Ми вважаємо, що найкраща маркетингова стратегія – це робити свою роботу якісно. Ми не витрачаємо величезних бюджетів на рекламу, а вкладаємо в сервіс на високому рівні. Кажуть: « Реклама – двигун торгівлі », ми ж вважаємо, що рекомендація задоволеного клієнта – це найвищий рівень реклами.


Історія бренду

Hisense – це державна китайська компанія з оборотом 16 мільярдів доларів і штатом 75 тисяч співробітників по всьому світу. Розробку перших кондиціонерів корпорація розпочала ще 1988 року, а перша модель інверторного типу зійшла з конвеєра заводу 1997 року. У 2010 році розпочалося співробітництво з японською компанією Ryosan Company над розробкою сучасної інверторної технології та створення більш ефективних контролерів. Також, вони моделюють інтегровані системи та параметри управління.

На сьогоднішній день компанія має повний цикл виробництва: від плат управління до повного виробництва готового кондиціонера. Весь цикл виробництва знаходиться під ретельним контролем, кожен етап збирання проходить через відділ якості. За довгі роки досвіду інженерами Хайсенс було зареєстровано понад 400 патентів.

За роки своєї роботи компанія досягла незаперечного лідерства на ринку Китаю і вже впевнено почувається на світовому ринку. Бренд Hisense асоціюється з абсолютною якістю світового гіганта.